Dubleks Evde Oturmanın Avantajları

Dubleks evlerin, her ne kadar zorlukları olsa da oldukça rahat ve konforlu yönleri de bulunur. Özellikle yaz aylarında bahçeli dubleks evlerde yaşamak, oldukça eğlencelidir. Yeşillikler ile oluşturulmuş bahçe, size mis gibi kokular eşliğine muhteşem bahçe keyfi yapma şansı verecektir. Evin büyük oluşu ise aile fertlerinin bir arada daha kolay yaşamasına olanak tanır. Çünkü bu evlerde en kalabalık alileler dahi, burun buruna gelmez.

ppp

Geniş Aileler İçin İdealdir

Dubleks evler, özellikle fazla misafiri gelen kalabalık aileler için oldukça kullanışlıdır. Her katta değişik yaş gurubundaki insanların bir araya gelmesi mümkündür. Ayrıca yatıya kalan misafirde, sanki başka bir evde kalıyormuş gibi rahat ağırlanabilir. Çünkü ev sahibinin düzenini asla bozmaz. Özellikle aile büyüklerine ait dubleks evler, yaz aylarında toplanmak için idealdir.

Dubleks Evlerde Mangal Keyfi Başkadır

dubleks mangal

Dubleks evleri en çekici yapan şey, bahçesi veya terasında sık yapılan mangal partileridir. Dumanın, etrafı rahatsız etme derdi bulunmaz. Bu sebeple kalabalık misafirlerle mangal keyfi yaparak, eğlenceli partiler düzenleme olanağınız vardır. Gece geç saatlere kadar eğlenip, dilerseniz muhteşem bir rakı sofrası kurabilirsiniz.

Dubleks Evlerde Gürültü Problem Olmaz

dubleks gürültü

Apartmanlarda en sık yaşanan anlaşmazlıklardan biri de gürültüdür. Özellikle çocuklu ailelerin evlerinde oluşan gürültü, komşuların çok hoşuna gitmez. Oysa dubleks evlerde yapılan gürültü, çevredeki komşuları asla rahatsız etmez. İstediğiniz seste müzik dinleyebilir hatta gecenin istediğiniz saatinde temizlik yapabilirsiniz.

Komşular İle Halı Silkeleme Kavgası Yaşanmaz

Apartmanlarda silkelenen halı ve örtüler sebebi ile alt kat komşularınız ile sık kavga etmeniz kaçınılmazdır. Oysa dubleks evlerde hem alt kat hem üst kat size aittir. İstediğiniz gibi halı silkeleyebilirsiniz.

Bahçe İle İlgilenmek Eğlencelidir

dubleks bahçe

Emekliler için iş hayatı sonrasında yaşanan boşluk oldukça zordur. Oysa dubleks evi olan emekliler, kendilerini bahçe işlerine adayarak vakit geçirir. Toprak ile uğraşmak hem eğlencelidir, hem enerjinizi alır. Üstelik kendi elinizle yetiştirdiğiniz sebze ve meyveleri aile fertlerine ikram etmek, oldukça eğlenceli ve sağlıklı olacaktır. Bahçeli dubleks evlerin en büyük avantajı yeşillikler arasında yaşamaktır.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+