Doğru Eş Nasıl Seçilir?

Doğru eş seçiminde bu önerileri dikkate almanızı ve mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Bir çoğunuz parayla saadet olmaz, en iyisini kendim seçerim, annemler ne anlar ve ben burçlara inanmam diyorsunuz. Ama bütün mutlu eşlerin bu kuralları baz alarak yola çıktığını biliyor musunuz?

Tabii ki mutluluktan önemli değildir para. Para kazanmak için çalışmanız yeterlidir. Gibi düşüncelere sahipseniz kısmen haklı olsanız da birazda yanılıyorsunuz. Yanılıyorsunuz çünkü ekonomik krizin her geçen gün artması evliliklerde mutsuzluk ve hatta yolları ayırmaya kadar gelişen süreçler takip ediyor. Eşlerden birinin garantili bir işi olması durumları biraz daha kurtarıyor. Geçinecek kadar kazancınızın olması sizi mutlu bir çift yapıyor. Bu da parayla saadetin olduğuna işaret ediyor.

doğru eş

Anne baba rızası olması her zaman için önemlidir. Gönül rızası ile yapılan evlilikler de hem anne babadan destek alınır hem de inanışımıza göre gerçekten işlerimiz rast gider.

 

En iyisini tabii ki siz seçersiniz. Fakat bir kişinin bakış açısıyla olmuyor. Siz hatalarını görmezden geleceksiniz. Fakat dışarıdan bakan insanlar yapılan tercihin size getirilerini farklı bir gözden izlerler. Gözlemcilerin vereceği kararı değerlendirmeniz ise size çok faydalı olacaktır.

burçlar

Gelelim en önemli noktaya. Burçlara inanmayanlardansanız etrafınızda ki ilişkileri inceleyip tekrar karar verin derim. Evliliklerde burç uyumları şaşırtacak derecede tutarlılık gösteriyor. Özellikle astrolojik olayların insanlar üzerindeki etkisi kanıtlanmışken inanmamak zaten büyük bir olay. Peki insanlar üzerinde burçların etkisine inanıyorsanız, neden hala eş seçiminde burçları dikkate almıyorsunuz?

 

Doğru eş nasıl seçilir sorusuna verilebilecek daha bir çok cevap olsa da temel olarak yukarıdaki yöntemleri dikkate almanız önemlidir. Ayrıca evlenmeden önce günlük ortalama 3 saat geçireceğiniz kişi ile hemen anlaşıyoruz kararı almamanız yerinde olacaktır. Çünkü evlendiğinizde günlük en az 10 saat birlikte olacaksınız.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+