Dizüstü Çizmeler Nasıl Kombinlenir?

Birkaç yıl önce başlayan dizüstü çizme modası, bu yılda tüm hızı ile devam etmektedir. Kadınları oldukça seksi gösteren dizüstü çizmeler; etekler, şortlar, taytlar ve binici pantolonları ile rahatlıkla kombinlenir. Oldukça iddialı ve şık duran çizmeler, sıradan giysilerinizde bile değişik bir tarz yakalamanızı sağlayacaktır. Fakat dizüstü çizmelerin rahatlığı çok önemlidir. Yanlış seçilen bir çizmenin, dizlerine gelen kısmı, bir hayli zor anlar yaşamanıza sebep olur. Yılın modası olan düz veya yüksek topuk, sade ve püsküllü dizüstü çizmeler ile kışı farklı ve şık geçirmeniz mümkündür. Bakımlı ve modayı takip eden kadınların, kendine özel bir tarz yakalaması için dizüstü çizmeler ile nasıl kombinler yapılabileceğini bu yazımızda derledik.

23

Dizüstü Çizmeler İle Etek Kombinleri

Dizüstü çizme ile giyinilecek olan eteğin, boyu oldukça önemlidir. Şayet çok kısa bir etek ile dizüstü çizme giyerseniz, yanlış bir algı oluşturmanız kaçınılmaz olur. Tabi giyindiğiniz eteğin boyu, çizmeden uzun da olmamalıdır. Aksi takdirde çizmenin tüm güzelliği kaybolacak ve oldukça sıradan görünecektir. Etek boyu ve çizmenin bitimi arasında 3-4 parmaklık bir açıklık olması, çizmelerin daha alımlı ve şık durmasını sağlar. Hem geniş etekler hem dar etekler ile giyindiğiniz dizüstü çizmeler, oldukça şık bir görüntü oluşturur. Yine kış aylarında giyilen uzun kabanlar ve trençkotlar, dizüstü çizmeler ile gösterişli olacaktır. Fakat seçilen kaban veya trençkotun boyu, asla çizmeyi geçmemelidir.

Dizüstü Çizmeler İle Pantolon Kombinleri

Modeli dar olduğu sürece, pantolonlar ile kombinlenen dizüstü çizmeler,  özellikle skinny jeans pantolonlar ile oldukça şık durmaktadır. Kış ayları için uygun şık blazer ceketler, her renk ve modeldeki gömlekler, salaş hırkalar ve kazaklar, dizüstü çizmeler ile uyum sağlar. Yine rahat olduğu için kadınlar tarafından çok sevilen taytlar, dizüstü çizmeler ile oldukça şık olabilmektedir. Kısa kabanlar veya kısa trençkotlar ve altına giyilen taytlar, özellikle hafta sonlarını rahat geçirmenizi sağlar. Gün içinde rahat giyinmeyi sevenler için tayatla birlikte giyinilen diz üstü çizmeler oldukça isabetli bir tercih olacaktır.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+