Daha Uzun Görünmek İçin Ne Yapmalı

Uzun boylu kadınların bazıları daha uzun gözükmek ister. Kadınlar bu isteklerinde haklıdır. Lakin bunu nasıl ? başarmaları gerekir bunu çok iyi ayarlamak gerekir. Uzun boylu kadınlar kesinlikle uzun gözükmek için doğru kıyafet yapmaları  lazım.  İlk olarak Belden Bol pantolon modellerini seçmek gerekir. Belden pantolon modelleri uzun olan ve ince olan kadınları fiziksel anlamda o kadar güzel gözükür ki, bakıldığı zaman göze mükemmel gözükür. Bunun yanında ince gömlekler tercih edin. Kesinlikle bol ve kalıpsız bir gömlek seçimi yapmayın. En garantisi dar kalıplar. Etek seçimlerinizi de yaparken, asla bol ve çok uzun modelleri tercih etmeyin.

blogger-image-1168660547

Daha kısa ve ölçü olarak kendi ölçünüzün bir tık daha küçük modelini tercih edin. Daha uzun olmak için saçlarınızdan ayakkabınıza kadar hoş bir uyum gerekir. Bu nedenle de uyumu kaçırırsanız uzun gözükmek değil , asla güzel olamazsınız. Saçlarınızı her zaman kısa kestirin. Saçların kısa olması sizin boyunuzu olduğundan uzun gösterir. Yani boyunuzu gölge de bırakmaz. Bu nedenle de saç kesimlerinde oldukça dikkat etmek en mantıklı yol . Sivri burun Babetler  giymek ve üzerine kısa şort modelleri seçmekte son zamanların en güzel modasını ortaya çıkarır. Bu sayede de boyunuz uzun ve daha tarz gözükürsünüz. En güzel boyu ortaya çıkaran ise bol ve yüksek belden olan  pantolon modelleri.

blogger-image-660735423

Daha uzun gözükmek için ölçünüzden biraz daha uzun ve bol modelleri tercih ederek , bol pantolon ve daha geniş ölçülerde etekleri giyerek son zamanların en göz alıcı modasını ortaya çıkarabilirsiniz. Çok daha iyi ve daha hoş kalıplar da yer alan modelleri tercih ederek , boyunuzu uzun ve fizik olarak da çok uyumlu görünüme sokabilirsiniz.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+