Çok Tatlı Çok Çikolatalı Fikirler Atölyesi

Benim internette gezinmem yasaklanmalı yoksa başıma çok büyük işler açılacak ya da kilolar alacağım. Çikolata fikirleri leziz, kolay ve leziz demiş miydim? İşte karşınızda çikolatalı fikirler atölyesi!

 

11

Bu çikolata kaseleri ne kadar leziz olur dondurma yerken düşünsenize. Ben magnumun en çok çıtırdayan çikolatasını severim. Bir de böyle incecik olunca insan yediğini de anlamaz. Yapımı da oldukça basit gözüküyor bence denemek lazım ama kiloları verip ödüllenip öyle denemek lazım.

12

Bir ufaklığa süt içirmenin ya da evdeki misafirlerinize soğuk sütlü içecekler için enfes bir sunum yöntemi. Hem çok kolay hem çok pratik hem de kıskanılası gözüküyor.

13

Çocuğun doğum günü mü var? Sosyetik misafir mi gelecek patlat gitsin inanılmaz güzel ve şık değil mi? Ayrıca kekim kabardı kabarmadı derdi bitmiş daha ne olsun.

14

Çikolata kasesi, bence balonla yapılanlar kadar leziz değiller daha kalın oldukları için normal çikolatadan daha leziz olmayacaklardır. Ama sunum olarak harika bir seçim. Ben olsaydım çilekleri böyle masaya koyardım. Tabağın içine krem şanti üzerine bu kase içinde çilekler. Bandır bandır ye beni doyamazsın tadıma oh diye servis ederdi çilekler kendini.

15

Ölürüm! Hatta Şu an öldüm. İnsan böyle bir şey yapar mı, ev yapımı dondurma arasında ne istersen. Aman tanrım aklımı yitirebilirim çok leziz, çok mantıklı, çok pratik, çok sağlıklı değil mi?

17

İncik boncuk işleri sevenler için geliyor bu proje. Çok şık duruyorlar ama ben yerim. çatır çutur 3 dakikada yiyeceğim şeye o kadar emek verir iyim? Vermem. Ben sırf bu yüzden mantı yapmıyorum yaprak mı yapacağım? Ama fikir güzel meyve tabağının altına dizip harika bir meyve sunumu yapabilirsiniz. Altın renkli gıda boyasıyla harika bir konsept yaratabilirsiniz bu da benim fikrim.

18

Bana çilek ve çikolata ikilisi ile gelmeyin ne olur :/ Fondü çilek, çikolataya batırılmış çilek, çikolata dökülmüş çilek, çikolatayla doldurulmuş çilek. Çilek, çikolata, çilek, çikolata…

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+