Birbirinden İlginç Alyans Modelleri

Yaz devam ediyor düğünlerde aynı hızla devam ediyor. Benim beyaz eşya almam lazım ama hala gelin damat işlerini kurcalıyorum. Sırada yüzükler var nikah yüzüğü deniyor bunlara sanırım yani alyans. 1-2 tane teklif yüzüğü sıkıştırdım araya ama çok güzellerdi dayanamadım.

13
Anladığım kadarıyla bu yüzük sevdiceğinizin kalp grafiğini parmağınızda taşımanızı sağlıyor. Peki bu grafik çekilirken ya sizi düşünmediyse? 😀 Şaka bir yana yüzük için kalp grafiği çektirmek biraz garip geldi bana.
12En az kalp grafiği kadar romantik ama daha kolay bir fikir. Sevdiceğinizin parmak izini taşıyorsunuz hem de sonsuza dek hem de hiç değişmiyor kalp grafiği gibi değişken değil. Hem de kimi düşünürken bastığının bir önemi yok nasılsa hep aynı.
11
Parmak izli modeller devam sanırım bu aralar biraz moda.
10
İçerdeki yüzük erkek için sanıyorum. Müslüman işi değil bu valla. Kadın erkeğin kaburgasından yaratılıyorsa yüzükler ters olmalıydı? Şaka bir yana evet birbiri ile uyumlu iki yüzük harika. İkisini de kadın tarafı takacaksa tabii. Aksi halde ben sevmedim.
9
Bana biraz rahatsız edici geldi. O iz kaşınır yahu. Bence kaşınır rahatsız eder insan çıkarmak ister. Pek ahatsız edici geldi gözüme.
8
Alengirli bir model daha, yüzüğü alınca 2 saatte kursuna gidiyorsun. Zaman ayarı yapılabiliyor ama neden? Yüzüğü kaçta takıtığın mı orada olacak 04-22 arası değilse ne olacak. Garip sorular.
7
Uyumlu yüzükler ama ayrı ayrı şekilsizler en azından eril versiyon şekilsiz olmuş. Bir dişi ikisini de takacaksa güzel olabilir.
6
Tamam yüzük çıkarılmamalı ama bu biraz abartı olmuş. Piercing yüzük beni hiç açmadı.
5
Uyumlu yüzükler kervanına hoşgeldiniz. Hayır güzel fikir ama ayrı ayrı çok çirkin oluyorlar.
4
Amaçsız! Gereksiz! Neden yüzüğünüzde dijital fotoğraf taşınırsınız.
3
Bu en efsane yüzük. Erkeği filan yok gerekte yok bu yüzüğe hayır denilmez kesin olan tek şey bu.
2
Uyumlu yüzüklerin en olmuşu sade ve şık kullanınız efendim.
1

Bu çok ciddi bir karar. Hani boşanabiliyorsun hem de tek celsede ama bunun sonu çok fena dostlar. İyi düşünmek lazım.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+