Bir Kadının Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

Aşk ilişkileri, çoğu zaman kişiye göre değişmesine rağmen, kadınların ve erkeklerin aşkını belli etme şekilleri farklılık göstermektedir. Erkeklerin; ilgi duyduğu kadına, bakışları ve konuşmaları ile hoşlandığını direk ifade etmesine rağmen, kadınlar ilk etapta asla aşk sinyali göndermez. Birçok kadın, ilk olarak aşk ifadesini erkeklerden bekleyecektir. Günümüzde, bazı aşklar ise tartışmalar ile başlamaktadır. Zıt kutupların bir birini çekmesi olarak adlandırılan bu durum, zamanla istemeden de olsa aşka dönüşebilmektedir. Kadınların, karşısındaki erkekten hoşlandığını ifade eden, bir takım belirtiler bulunur. Aşk konusunda deneyimli bir erkek, bu belirtilerden yola çıkarak kolaylıkla kendisinden hoşlanan kadını fark edecektir.

hoşlanan-kadın

Bir Erkekten Hoşlanan Kadınlar Göz Temasından Kaçınır

Bir erkeğe ilgi duyan ve ilgisinin belli olmasından çekinen kadınlar, genellikle göz temasından kaçınır. Uzun ve derin bakışlar, duyguları belli eden ilk sinyaldir. İlk tepkinin erkekten gelmesini isteyen kadınlar, bakışları ile duygularının açığa çıkmasından korkacak ve bakışlarını kaçıracaktır.

hoşlanan-kadın2

Bir Erkekten Hoşlanan Kadın Onun Yanında Heyecanına Engel Olamayacaktır

hoşlanan-kadın3Her ortama, gayet soğukkanlı giren kadınlar dahi, hoşlandığı erkeğin yanında heyecanlı olacak ve tedirgin hareketleri ile heyecanını istemeden belli edecektir. Karşısındaki erkeğe duygularını belli etmek istemeyen kadınlar, bu sebeple hoşlandığı erkek ile yan yana gelmek istemeyebilir.

 

Bir Erkekten Hoşlanan Kadın Onu Kaçamak Bakışlar İle Sürekli Takip Eder

hoşlanan-kadın4

İçinde aşk kıvılcımları başlayan kadınlar, istemeden de olsa beğendiği erkeğin her hareketini takip edecektir. Bu durumu fark ettirmemek için büyük gayret gösteren kadınlar, çoğu zaman başka şeyler ile ilgileniyormuş izlenimi yaratmaya çalışır. Fakat ilgi karşılıklı olduğu zaman karşıdaki erkek, bunu kolaylıkla hissedecektir.

Bir Erkekten Hoşlanan Kadının Giyim Tarzı Otomatikman Değişir

Normalde giyimine çok özen göstermeyen ve rahat bir giyim tarzı tercih eden kadınlar, hoşlandığı erkek sebebi ile giyim ve makyaj konusunda daha titiz davranacak ve her dakika bakımlı olmaya özen gösterecektir. Âşık kadınlar, her zamanki giyim tarzının yerine, daha kadınsı giysiler tercih ederek, hoşlandığı erkeğin kendisini fark etmesi için elinden geleni yapacaktır.

Aşağıdaki videoda uzmanından hoşlanan kadın ne yapar ile ilgili bilgiler verilmiş.

1 Yorum on Bir Kadının Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

  1. fikret
    Kasım 19, 2018 at 8:44 am (2 sene ago)

    durakta beklergen bir bayan esot saatleri sortu ban 5taka konuştuk

    Cevapla

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+