Bir Erkeğin Seni İstediğini Nasıl Anlarsın?

Kadın erkek ilişkileri, biraz karışıktır. Arada güçlü çekimler olmasına rağmen, erkek bazen duygularını itiraf etmez. Fakat aradaki çekimi gizlemesi de mümkün değildir. Erkek, karşısındaki kadını arzuladığını her ne kadar söylemese de hareketleri ile belli eder. Hoşlandığınız erkeğin size karşı ne hissettiğini anlamak için ise onun hareketlerini doğru yorumlamanız gerekir. Böylece aranızdaki çekimin karşılıklı olup olmadığı konusunda bir fikriniz olacaktır.

iü

Yanınızda Rahatsız Oluyorsa

Normalde insanlar bir aradayken her hangi bir sıkıntı yaşanmaz. Fakat arada bir çekim varsa, bunun belli olabileceği düşüncesi ile genellikle erkek kaçar. Yani siz yanına gittiğinizde yanınızda tedirgin olan ya da küçük temaslarda bile hareketleri ve tepkileri değişen bir erkek varsa, muhtemelen sizden etkilenen ve bunun belli olmasından korkan biridir.

Gözlerinizin İçine Derin Derin Bakıyorsa

Karşı cinse olan çekimin en net anlaşılabileceği yer gözlerdir. Karşınızdaki erkek, gözlerinizin içine deri derin bakıyorsa, muhtemelen sizi istiyor ve bunu size söyleyemiyordur. Zaten bu bakış esnasında, göz bebekleri istemsiz olarak büyür ve gözleri normalden çok daha parlak bir hale gelir.

Yönü Daima Size Dönükse

Erkek ve kadın arasındaki çekimi belli eden diğer ayrıntı ise kalabalık ortamlarda dahi size yönelmesidir. Sizi arzulayan erkek, başkası ile konuşurken dahi size doğru dönük olarak konuşur. Bu hareketin sebebi ise fark ettirmeden sizi takip etmesidir.

Ses Tonu Yanınızdayken Değişiyorsa

Erkeğin ilgisini belli eden diğer ayrıntı ise ses tonunda gizlidir. Sizin yanınızdayken, daha fazla kibarlaşan ve ses tonunu daha fazla kısan erkek, sizden hoşlandığı için refleks olarak anında değişir. Bazen erkekler, karşısındaki kadına karşı arzularını gizlemek amacı ile sesini kısarak konuşur.

Yanınızda Kimse Yokken Tavırları Değişiyorsa

Kalabalık arkadaş ortamında farklı, yalnız kalınca farklı davranan erkek, sizi istiyor fakat bunu dile getiremiyordur. Kimse yokken daha nazik ve kararsız davranışlar sergiler. Hatta bazen, eli ayağı bir birine dolanır. Kısaca ne yapması gerektiği konusunda kararsız davranır. Bu gibi durumlarda ilk tepkinin verilmesi için cesaret verici hareketlere ihtiyaç vardır.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+