Bir Erkeği Aşık Etme Yöntemleri

Bir erkeği etkilemenin yolu öncelikle doğallıktan geçer. Doğallık; ev hali, kız arkadaşlarınızla görüştüğüz şekilde olmanız anlamına gelmiyor. Sadece çok yapmacık, olduğunuzdan daha farklı tavırlar içerisinde olmamalısınız. Yine de ekstra yapacağınız bazı şeyler,  hoşlandığınız erkeği etkilemek için size yardımcı olacaktır.  Erkekler, onu düşündüğünüzü hissetmek ister.

23

Bakımlı Olun

Erkekler, saçı başı dağınık, yüzü solgun kadınlardan hoşlanmazlar. Görünüşünüze her zaman önem verin. Erkekler, özellikle başkalarının beğenisi kazanmış kadınlardan hoşlanırlar. Ona sahip olmak isterler. Aşırıya kaçmayan sade bir makyaj ve doğala yakın yapılmış saç şekliniz ile onu etkileyebilirsiniz.

Güzel Kokun

Erkekler, güzel kokan kadınları severler. Yanından her geçişinizde, kokunuzu içine çekmesini sağlayabilirsiniz. Bunu onu çok etkileyecektir.

Gizemli Olun

Her ne kadar ondan hoşlansanız da biraz geri planda kalmanız, hoşlandığınız erkeğin dikkatini çekmenizi sağlayacaktır. Kaçamak bakışlar, bulunduğunuz ortamdan herkesten önce ayrılmanız, erkeklerin dikkatini üzerinize çekmenizi sağlayacaktır.

Kendinizden Emin Olun

Ona, kendisini dünyanın tek erkeği gibi hissettirmeyin. Vazgeçilmez olduğunu düşünmesi, sizi kolay elde edilebilir olarak görmesine neden olabilir. Hoşlandığınızı fark etsin ama sizi ulaşılamaz ve kendine güvenen, güçlü bir kadın olarak görmesi, hayranlığını katlayacaktır. Erkekler her ne kadar kendilerine muhtaç kadınlardan hoşlanıyormuş gibi görünseler de, en çok kendinden emin kadınlardan hoşlanırlar.

Ona Yemek Yapın

Çok fazla ilgilenmeseniz de kendi ellerinizle ona bir şeyler hazırlamanız çok hoşuna gidecektir.

Onu Dinleyin, Onunla Konuşun

Herhangi bir ortamda iken bile kulağınız sadece onda olsun. Onu dinliyor olmanız, hoşuna gidecek ve size karşı bakışı mutlaka değişecektir. Erkeklerin ilgilendiği konularda yorum yapıyor olmanız da bakışlarını sizin üzerinize yoğunlaştırmasını sağlayacaktır.

Evlilikten Çok Bahsetmeyin

Bazı erkekler aceleye gelebilecek evliliklerden korkarlar. Onun bulunduğu ortamlarda evlilikten çok bahsetmeyin. Sizi evlilik delisi olarak görmesi, sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Evliliğin zaman içerisinde birbirinizi tanıyarak alınacak ortak bir karar olduğunu vurgulayın.

Yanınızda Huzurlu Olmasını Sağlayın

Erkekler için huzur çok önemlidir. Dırdır yapan kadınlardan hoşlanmazlar. Sürekli memnuniyetsiz bir tavır halinde olmanız, yanınızda huzursuz olmasına, başka arayışlar içerisine girmesine neden olacaktır.

 

 

 

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+