Basen Gizleme Yöntemleri

Moda konusunda kombin yapmak kadınlar için zor bir durumdur.  Özellikle   Basen   bölgesi  geniş olan  bayanların  tek  derdi   gizlemek.Giyilen  kıyafetlerle   beraber   o  bölgenin gizlenmesi  gerekir.   Ancak  bunun nasıl yapılması   gerektiği  konusunda bayanlar maalesef  fazla   fikre sahip  olamıyor. Basen  Gizlemek  İçin   ilk  olarak   fiziğinize  en  uygun  ölçülerde  olan  kıyafetleri  seçin. Pantolon  giymeyi  çok  seven  bayanlar  ise   basen  bölgesindeki   bolluğu   çok iyi  ayarlamaları  gerekir.Basen   bölgesinin   gizlenmesi   konusunda   en   uygun  yol  ilk  olarak  basen  bölgesine   ölçü  olarak orta ölçekli  seçimler yapmak.  Bu şekilde   seçimler  yaptığınız zaman  kesinlikle ama kesinlikle güzel görünürsünüz.Etek  giyen bayanlar   Midi  etekleri  yada diz bölgesinde olan etekleri seçmeli. Uzun  abiye  yada uzun  etek modellerinde  ise basenlerin  olduğu bölümlerde   bollaşma  yaparak    fark edilmeme   algısını   ortaya    koymak   lazım. Bu şekilde yapılan seçimler de    basenlerin   ortadan   kalktığı  ve   aynı zamanda   hoş  bir   görünümün  ortaya  çıktığını görmekteyiz. Basenlerin   ilk olarak  az   gözükmesi  için  gereken   bol  ölçülü   kıyafetler ve  bununla  beraber   en   uygun  kıyafetler seçilmeli.

blogger-image--447324666

Basen   bölgesinin   daha  geniş   gösterilmesi  için    her zamanki  bedeninizden   bir  tık  daha   büyük  ölçülü    modelleri   seçin.  Eğer   kalıp  olarak   dar  ve   size   yakışmayan  tarzda   kıyafet  seçilmesi,   büyük    ölçüde    basenlerin   ortaya  çıkmasını  net   bir  şekilde  sağlar.   Etek   olarak   yırtmaçlı  modeller de   tercih edilebilinir.   Yada belden büyük  etek  modellerini   giyerek,    modern  kalıplar da   hoş  ve   etkili bir trend  yakalayabilirsiniz. Her türlü  tarz siz  olmanız  için basenlerinizi  ciddi anlamda kapatın  ve   her yerde kendinizden   söz ettirin. Bu sayede  en  iyi tarzı  ve  modayı   yakalama adına   marka değeri  siz olun.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+