Anket Doldurarak Para Kazanan Var Mı?

Günümüzde internet her evde yerini aldı. Herkes az da olsa bilgisayar kullanmayı biliyor. Artık bilmediğimiz şeyler için ansiklopedi karıştırmıyor, internete soruyor ve anında cevabını alıyoruz. Eskiden annelere sorularak alınan tarifler artık bilgisayar ortamında en hızlı şekliyle cevap bulabiliyor. Çağımızda yaşanan tüketim çılgınlığı yüzünden kişiler daha çok para kazanmanın yollarını aramaktadır. Özellikle küçük çocuğu olduğu için veya eşi izin vermediği için çalışamayan bayanlar, ya da ek iş arayanlar için internette pek çok imkân sunulmaktadır. Anket doldurarak para kazanmak da bu yollardan biridir. Evden ayrılmak zorunda kalmadan para kazanabilmek birçok kadın oldukça cazip bir tekliftir.

ppp

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılıyor?

Şirketler ürettikleri hizmet ve ürünleri satabilmek için diğer şirketlerle devamlı bir rekabet içindedir.  Bu rekabet sürüp giderken, rekabette üstünlük sağlayan taraf olabilmek için pazar araştırmaları yaptırmakta ve bunun için bir hayli yüksek bütçeler ayırmaktadırlar. Kısacası bu şirketler kişilere sadece ne düşündüklerini öğrenmek için para ödüyorlar. Market alışverişinde tercih ettiğiniz ürünleri nasıl seçtiğinizi, evinizde kullandığınız beyaz eşyaların hangi markalar olduğunu ya da sinemada hangi filmleri izlediğinizi öğrenmek istiyorlar. Aldıkları sonuçlarla kişilerin neleri, neden tercih ettiğini öğrenerek, üretim ve satış politikalarında değişikliklere gidiyor ve satışlarını arttırmayı hedefliyorlar.

Sistem Nasıl İşliyor?

Ev hanımı, emekli, öğrenci ya da tüm gün çalışan ancak, ek gelir arayışı içinde olan kişiler için anket doldurarak para kazanma işi biçilmiş kaftandır. Sadece birkaç anket doldurarak aile bütçesine katkıda bulunabilir, bu işi yaparken evden ayrılmak zorunda kalmazsınız. Sokakta yürürken anket doldurma teklifleri yapılır ve çoğu zaman kırmamak için birkaç soruya cevap verilir. Bu cevaplar karşılığında anketi yapan kişiye ödenen paranın anketi cevaplayana ödenmesi olarak açıklanabilecek bu iş, keyifli olduğu kadar zahmetsizdir.

Bu İşi Yapan Güvenilir Siteler Var Mı?

Her iş dalında olduğu gibi bu işte de güvenilir bir firma ile çalışmak önemlidir. Daha önce arkadaşların çalıştığı ya da internetten araştırıldıktan sonra güvenilirliğinden emin olunan şirketlerle iletişime geçilmelidir. Şirketlerin ödediği ücret genellikle dolar üzerindendir.

 

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+