Akıllara Zarar Gelinlik Modelleri Vol 2.

Birbirinden garip gelinlik modelleri ile devam ediyoruz. Hayret edecek, dalga geçecek ve giyen insanları düşünüp düşüneceksiniz. O kadar çok gelin ve o kadar çok gelinlik modeli var ki bu bir yazı dizisi olsa 1 sene devam edebiliriz çünkü pek çok gelinlik gerçekten akıllara zarar gelinlik modelleri arasında yer bulabilecek düzeyde.

26
Kız kaçırma ile başlayan düğün hazırlıkları için harika bir seçenek bence. Sonuçta samanlıktan kaldıramamışlar samanı durumuna da çok uygun.
35
Deniz altında 20.000 fersah geldi nedense aklıma. Sanırım gelinlik ahtapota benzediği için. Sanırım bu bir moda defilesi, ne yazık ki :/
34

Diğerlerine göre daha normal ama insanın gözün tırmalayan o kadar çok şey var ki. Ayakkabılar, çiçek, gelin saçı, kumaş, detaylar. ı ıh gerçekten olduramamışlar.
33
Kelebeğin ömrü az olur ama bizim memlekette bu gelinlikle o gelinin ve ailesinin de ömrü için aynı şeyi söyleyebiliriz. Defileye yakışır bi gelinlik ama sadece şov için yapılmış.
32
Hedef gösterilmiş! İddialı kullanılmayacak bir defileden yine ve bence sadece haber konusu yaratmak için yapılmış.
23
Bu balon gelinliği gerçekten giyen birisi gördüğümüz için aman defile için diyemiyorum. Balon patladı kel göründü olacak ablalar az kaldı.
31
Yani ritüelli bir düğün sanırım. Arkada bilim adamına benzer tipler var. Belki gelinden roket deneyi filandır. Ya da Uzak Doğu’ya gelin giden gariban bir avrupalının dramıdır bu fotoğraf.
30
Rio karnavalında dans eden kızlara benzemiyor mu? Elinde asası ile peri olmaya çalışmış ama gerçeklerle Rio kızı olmuş
29
Defile defile endişelenmeyin. Ama bunu da giyecek birisi vardır. Elde kalan kumaşları, fermuarları nasıl değerlendirsek demişler bu olmuş.
28
Yani ne denir ki buna. Haber olmuş mudur? İddalı gelinlik görenleri etkiledi diye. Bence olmamıştır, çok boş ve uyumsuz.
22
Bana 12’li havlu kağıtları hatırlattı. Bir paket havlu kağıdın dizilmiş haline benziyor 😀
21
Bu sadece komik olduğu için, gelin bile bakmış bu yol nereye gidiyor der gibi. Bu kuyruk nereye gidiyor diye.
20
Sergi gelinliği yine geri dönüşümsel şeyler. En azından giyen kimse yok ve giyilmeyeceğinden eminiz.
19
O gelinlike nereye sığacaksın? Güzel ve iddalı olmanın kuyruk boyunda ve etek kabarıklığında olmadığını birinin anlatması lazım.
18

Savaş yıllarına bir gönderme yapılmış aslında modeli gördüğümüz en şık gelinliklerden birisi. Yine sanat için ama şu 2 listede bulunan 35 gelinlik arasında en giyilebilir ve anlamlı olan bence bu.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+