30 Yaş Üstü Kadınlar Yaşam Kalitesini Nasıl Artırır?

Hangi yaşta olursa olsun, her kadın gösterişli, güzel ve alımlı görünmek ister. Genç yaşlarda vücuda ve tene ne kadar güzel davranılırsa, ileriki yıllarda bunun karşılığı mutlaka olacaktır. 20‘li yaşlardan sonra başlanması gereken cilt bakım ürünleri; cildin erken kırışmasını ve sarkmasını önler. 30’lu yaşlara gelindiğinde ise göz çevresinde oluşan mimik çizgileri, yanaklarda oluşan sarkma ve çene altında biriken yağlanma, kadınların psikolojisinin bozulmasına sebep olmaktadır. Bu sebeple cilt, dışarıdan bakım ürünleri ile onarılırken, içeriden de besinler ile desteklenmelidir. Sağlıklı bir insanın düzenli olarak yapması gereken spor ve içmesi gereken su, 30 yaşını geçen kadınların hayat kalitesini artıracak hatta daha genç ve alımlı görünmesini sağlayacaktır. Yine bu yaşlarda yaptırılan küçük estetik müdahaleler, yaşın en az on yaş daha genç görünmesini sağlar.

30y

Gözler İçin Yapılan Küçük Estetik Müdahaleler

Günümüzde, estetik operasyonların hız kazanması sebebi ile birçok operasyon çok kısa sürede ve kolay yapılabilmektedir. Göz kapağında sarkma ve yağlanma olanların da günümüzde kolay yapılan göz kapağı operasyonlarından yaptırıp, hayat kalitesini artırması ve hayata bakış açısını değiştirmesi mümkündür. Göz kapağında biriken yağların alınması, gözlerin daha gergin ve genç görünmesini sağlar.

Botoks İle Anında Çizgilerden Kurtulmak Mümkündür

30’lu yaşlar, kazayağı denilen bölgede ve kaş arasında, mimik kırışıklıklarının başladığı yaşlardır. Bu yaşlarda, küçük kırışıklıkların botoks ile kapatılması, kadınların öz güvenini yerine getirir ve yaşam kalitesini artırır. Üstelik bu operasyonu, öğle tatilinde yaptırmanız da mümkündür. Günümüzde sadece birkaç dakikada uygulanan botoks, dakikalar içinde kırışıklıklardan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Liposuction Sayesinde Bölgesel Yağlanma Önlenebilir

Özellikle; çene altında, kalçada, kolda ve göbekte biriken yağların, liposuction yöntemi ile çekilmesi, kadınların yaşını on yaş genç gösterir. Hangi yaşta olursanız olun, bölgesel yağlanmadan kurtulmak için en kolay ve garantili yol liposuction yöntemidir. Lazer ile yağların alınması esnasında, deride sarkma oluşmaz. Günümüzde kullanılan yöntemler sayesinde, aynı anda yağlardan kurtulma ve derideki sarkmaları giderme şansınız olacaktır.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+