2016 Sonbahar Kış Elbiseleri

Bol rengin ve değişik kesimlerin moda olduğu bu yıl, Sonbahar ve kış elbiselerinde de oldukça fazla seçenek mevcuttur. Patchwork kumaşları anımsatan desenli kumaşlar ile üretilen bu elbiselerin yanında, düz renk, asimetrik kesim elbiseler de dikkat çeker. Kısa botlar veya uzun çizmeler ile kombinlenen bu elbiseler ile hem gece davetlerine katılmak hem gündüz kombini yapmak mümkündür. Elbise ile bütünleşen renkli mus çoraplar ve file çoraplar ise giysilerinizin güzelliğini ön plana çıkartacaktır.

üüp

Desenli Kışlık Elbiseler

Yaz aylarında moda olan şifon kumaşlardaki iri çiçek desenleri, kış modasında kullanılır. Şifon kumaşlardan üretilen bu elbiselerin tek farkı ise daha kapalı olmasıdır. Kolları uzun, eteği topuklara kadar uzanan romantik elbiseler, edineceğiniz önü açık botlar ile sizi daha alımlı bir hale getirecektir. Desenli mini elbiseleri ise diz üstü çizmeler ile kombinlemek mümkündür. Fakat uzun çizme ile giyilen elbiselerde, çizme ile elbisenin arasında ten görünen en az on santimlik bir boşluk olmalıdır. Elbisenin deseni ile bütünleşen bu çizmeler, size bohem tarzı bir şıklık katacaktır.

Tek Renk Kışlık Elbiseler

Tek renk elbiselerde ise asimetrik kesimler dikkat çeker. Özellikle önü kısa arkası uzun elbiseler, bu kış oldukça fazla kullanılmaktadır. İnce şifon kumaşlardan üretilen bu elbiselerin, kış aylarında yine şeffaf olan modelleri gece giysisi olarak kullanılmaktadır. Kış gecelerinde yapılan düğün ve davetler için ideal olan bu elbiseleri, isterseniz stiletto tarzı ayakkabılar ile isterseniz boti tarzı ayakkabılar ile kombin yapmanız mümkündür. Gece gidilen ortamlarda saçlarınızı topuz yaparak, gösterişli bir kış makyajı ile gecenin en şık kadını olma şansınız olacaktır.

Triko Elbiseler

Bu kış yeni üretilen, kollarına ve yakasına değişik modeller verilen triko elbiseler. Kısa botlar veya uzun çizmeler ile birlikte kullanılır. Bu elbiselerin ince ve akıcı olması, bedeninize daha güzel oturmasını sağlar. 2016 Kış elbise modasında yer alan triko elbiseler ise genellikle açık renk; krem ve sütlü kahve tonlarında üretilir. Üzerinde kullanılan örgü tekniğini daha fazla belli eden açık renk triko elbiseler, gündüz kombinleri için oldukça uygun olacaktır.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+