2016 kış Modasında Neler Var?

2016 kış modasında kadın giysilerinde yine bol renk görme şansımız bulunmaktadır. Çizgiler, geometrik desenler ve deri ile karışık giysiler, bu kışın vazgeçilmez parçaları arasında yerini almıştır. Bu kış, boğazlı kazaklardan tutun da şifon elbiselere kadar birçok seçenek mevcut. Soğuk kış günlerinde gardırobunuzu şekillendirmeden önce ilk olarak hangi ortamlar için giysi edinmek istediğinize karar vermeniz gerekir. Çalışanlar için, 2016 kış giysileri biraz daha resmi olmalıdır.

102

2016 Kış Modasında Çalışanlar İçin Giysi Kombinleri

Çalışan kadınlar; her gün ne giyinsem telaşındadır. Bu kış oldukça moda olan deri parçalar, kalem etekler ve dar pantolonlar, çalışan kadınlar için harika kombinler yapma şansı yaratır. Deri şık bir paltonun içinde giyineceğiniz her tür giysi gösterişli duracaktır. Kalem etekler ile yılın modası boğazlı romantik kazaklar çekici görünmenizi sağlayacaktır. Yine dar her renkteki pantolon, deri ceketler ve renkli kazaklar ile uyumlu kombinler oluşturacaktır.

2016 Kış Modasında Gece Kıyafetleri İçin Kombinler

2016 Kışında; şifon gece kıyafetleri oldukça dikkat çeker. Hatta değişik bir tarz yaratmayı sevenler için etnik desenler ile süslenmiş gece kıyafeti seçenekleri çok fazladır. Bu gösterişli giysiler ile birlikte kullanılan renkli kürkler, soğuk kış gecelerinde hem ısınmanıza hem daha zarif görünmenize katkı sağlayacaktır. Hatta hem gece kullanımı için, hem gündüz kullanımı için firmaların koleksiyonunda yer alan yakası kürklü ceketlerin, bu yıl desenli olan modelleri fazlaca tercih edilmektedir. Modayı yakından takip eden kadınların yakası kürklü, desenli ceketlerden edinmesi faydalı olur.

2016 Kış Modasında Günlük Kombinler

Kadınlar, günlük kullanılan giysilerin daha rahat olmasını tercih eder. Bu sebeple, bu yıl her modeli kullanılan kot pantolonlardan giyinerek, üzerine boğazlı kazaklar kullanmak ve yakası kürklü hayvan dostu kürkler ile kombinlemek mümkündür. Bu gösterişli kürkler ile taytlar, hatta etnik uzun etekler kombin yapılabilir. Yine bu kış kürk yelekler ile değişik kombinler yapılmaktadır. Uzun ve kısa boy yeleklerin, çok değişik renklerini bulmak mümkündür. Hem taytlar ile hem her çeşit pantolon ile giyilebilen bu yelekleri, asimetrik kesim elbiselerin üzerinde de kullanmak mümkündür.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+