2015 Gelin Buketleri

Her şeyim bitti gelin buketim kaldı, üstelik gelin olmakla ilgili bir durumum ya da bu durum içerisinde bulunan bir yakınım yok. Ne acı değili mi? Bence harika! Bu sıcaklarda insan uğraşır mı böyle şeylerle. Bence insanlar evlenmek için baharı seçmeliler ve son mu ilk mi fark etmez her bahar kendine has canlı renklere ve serinliğe sahip. İnsanlara bunu anlatmak neden bu kadar zor anlayamıyorum gerçekten. Neyse bugün gelin buketleri ilgimi çekiyor ve sevdiklerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Benim sevdiğim 2015 Gelin Buketleri ne kadar umrunuzda olur bilmiyorum ama kendimce güzel bir zevkim olduğuna inanıyorum, ayrıca paylaşmayı seviyorum. Tabakta kalan son karadutu bile paylaşabilirim ki kendisi benim bu dünyada en çok sevdiğim lezzettir. Paylaşın, paylaşmayı sevin ve paylaşmaktan keyif alın. Siz bu yazıyı 2015 Gelin Buketleri diye okuyorsunuz ama alt metninde resmen hayat dersi var bunun kıymetini bilmeyi ve bu alt metni de paylaşmayı sakın unutmayın.

pembe-beyaz-gul-buketi--2841-600x450
Ben pembe sevmem arkadaş! Ama siz konusu bu yavruağzı pembe olunca işler çok değişti benim için pek sevdim. Aşırı romantik değil ama çok eğlenceli bir geline eşlik edeceğine dair en ufak şüphem yok.

2015-Handmade-Wedding-Rose-Flowers-Bride-Bouquets-Silk-Rose-Pearls-Crystals-Artificial-Bridal-font-b-Bridesmaid

Sadece sevdiklerimi yazacaktım ama bunu yazmasam olmazdı. Yapmayın, lütfen yapmayın. Normal hayatta ben de çiçeklerin hunharca koparılıp satılmasına karşıyım. Çiçek dalında güzel ama saksı taşısanız daha güzel olur bence. Yapay ve çirkin ve hiç zarif değil sevmedim. Hatta nefret ettim :/

2015-gelin-buketi-modelleri-7

Romantik gelin hanım oradamısınız? Tüllü gelinliğinizle beraber bu çiçek kır düğünündeyseniz tam size göre.

Gelin-Buketi321

 

Nişan için daha sevimli bir buket nişanda buket oluyor muydu? Eğer nedimeleriniz olacaksa ve onların çiçekleri de size eşlik edecekse düşünmeyin derim, resmen bayıldım!
2015-Gelin-Çiçeği-Modelleri-5

Kır düğünü, evet lütfen gidip bir göl kenarında çardakların altında sade bir düğün yapın ve bu çiçeği yanınıza almayı unutmayın.

Pembe-Taşlı-Gelin-Buketi
Prenses gelinliğiniz varsa bu buket tam size göre gerçek çiçekler ile yapılması şartıyla atmaya kıyabileceğinizi ise hiç sanmıyorum.

2015-gelin-buketi-modelleri-8
Deniz kızı kesim bir gelinlik ve bu sade çiçekler bence inanılmaz bir şekilde birbirlerini tamamlayacaklardır. Siz ne dersiniz?

Yoruma kapalı.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+