2015-2016 Kaban Modası

Kış aylarının en çok giyilen giysileri şüphesiz kabanlardır. Her gün, hangi giysi giyilirse giyilsin üstüne mutlaka kaban giyilir. Fakat tüm günü dışarıda geçiren kadınlar, her gün aynı kabanı giyinmekten hoşlanmaz. Değişik renk ve modelde birkaç kaban her kadının gardırobunda yerini alır. Bu yıl ise geçmiş yıllardan biraz farklı renklerde ve modellerde kabanlar tercih edilmektedir. Bazen deri, bazen kürk, bazen ise kapitone kabanlar kullanılmaktadır. Sizlerinde kaban alışverişine çıkmadan önce, nasıl bir kabana ihtiyacınız olduğunu düşünmenizde fayda var. Spor giyinmeyi tercih edenler için; kapitone ve deri kabanlar, daha resmi giyinmeyi tercih edenler için ise kaşe kabanlar ve kürkler ideal olacaktır.

96

Kruvaze Kabanlar

Geçen yılın devamı olarak hala gündemde olan kruvaze kabanlar, siyah, gri, füme, mavi gibi renkleri ile kadınların severek kullandığı bir tarzı oluşturur. Sıradan kabanları sevmeyenler için çok hafif çizgiler veya kareler ile dikilmiş olanları vardır. Kruvaze kabanlar sayesinde hem kısa etekler hem pantolonlar ile şık ve ciddi bir tavır yakalamanız mümkündür.

Kürkler

Kış sezonunda, hayvan dostu kürklerden üretilmiş; yelekler, kısa ve uzun kabanlar ile oldukça alımlı görünmek mümkündür. Son yıllarda artık değişik renklerde kürklerde üretilmeye başlanmıştır. Sıradan giyinmeyi sevmeyenlerin, bu kürklerden edinip iddialı bir tarz yakalaması mümkündür.  Üstelik bu kış, yine çok moda olan dizüstü çizmeler ile oldukça uyumlu bir kombin oluşturacaktır. Kürklerin; deriler, güderiler ve kaşeler ile süslenmiş modelleri de mevcuttur.

Deri Ve Kapitone Kabanlar

Son yıllarda rahatlığı ve hafifliği sebebi ile kaban ve montlarda sık kullanılan kapitone, bu yıl tüm giysilerde kullanılmaktadır. Eteklerde, ceket ve kabanlarda, kapitone ile hem sıcak hem şık olmanız mümkündür. Üstelik bu yıl çok fazla renk kullanılarak üretilen kapitone kabanlar tüm vitrinlerde yerini almış vaziyettedir. Deri kabanlar ise biraz daha punk tarzını yansıtır. Zımbalı veya metaller ile süslü modelleri, gençler tarafından çok fazla tercih edilir. Kapitone ve deri kabanların kısa ve uzun palto şeklindeki modelleri, 2015-2016 kış sezonunda en sık karşımıza çıkan parçalar arasındadır.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+